mobirise.com

BIULETYN E-SPORTOWY

MATERIAŁY EDUKACYJNE DLA POCZATKUJACYCH

Jednym z głównych celów eSports Association jest propagowanie e-sportu wśród osób jak dotąd niezaznajomionych z tą dynamicznie rozwijającą się branżą.

Postanowiliśmy więc stworzyć pierwszy w naszym kraju biuletyn, który wyjaśnia podstawowe zagadnienia dotyczące świata sportów elektronicznych oraz przybliża ciekawe inicjatywy z nim związane.

Grupę docelową Biuletynu e-sportowego stanowią między innymi:

• rodzice, których dzieci pasjonują się światem sportów elektronicznych.
  • nauczyciele, którzy szukają pomysłów na uatrakcyjnienie oferty edukacyjnej swojej placówki. Klasy e-sportowe przyciągają dużą liczbę uczniów, którzy szukają sposobu na optymalne połączenie rozwijania swojego hobby z obowiązkiem szkolnym.
  • przedsiębiorcy, którzy chcieliby wejść do branży e-sportowej ze swoim produktem/marką.

Biuletyn będzie ukazywał się co miesiąc. Jest bezpłatny, możliwy do udostępniania w celach niezarobkowych w niezmienionej formie.

Numer 1, 2017

- Ocena z e-sportu na świadectwie szkolnym
- E-sport od podstaw. Kompendium wiedzy dla początkujących. Część 1: O dyscyplinach i zawodnikach ogółem
- Zaproszenie na Ogólnopolski Kongres Sportów Elektronicznych

Numer 2, 2017

- Klasa e-sportowa z Örebro z wizytą w Katowice Gaming House
- Co wiemy po I Ogólnopolskim Kongresie Sportów Elektronicznych
- E-sport od podstaw. Kompendium wiedzy dla początkujących. Część 2: Komputery i peryferia

Numer 3, 2017

- Counter-Strike: Global Offensive. Część 1: zasady gry i rola ekonomii.
- E-sport a zdrowie. Felieton Andrzeja Białeckiego.
- Kontuzje w e-sporcie. Wywiad z fizjoterapeutą.

Chcesz być na bieżąco?
Zapraszamy do bezpłatnej prenumeraty!

Twój adres email został dodany do bazy prenumeratorów.

Wydawcą biuletynu jest:
Stowarzyszenie Sportów Elektronicznych (eSports Association) z siedzibą w Katowicach PL 40-013 ● ul. Staromiejska 5/8
KRS: 0000643710 ● NIP: 9542770816 ● REGON: 36582255800000

Kontakt dla mediów: